Značka Loyalty Promotions vznikla v roce 2015, kdy jsme se rozhodli zrealizovat náš dlouhodobý sen, mít vlastní fashion brand. V průběhu budování jsme se potýkali s řadou větších, či menších překážek. Tyto „problémy“ nám vnukly nápad, že bychom chtěli pomoci ostatním talentovaným lidem dosáhnout jejich snů.

Proto se vedle Loyal Clothing zrodila firma Loyalty Promotions. Společnost, která si dala za úkol, pomáhat lidem napříč obory (sport, hudba, atd.).

Další skupinou lidí, kteří si nejvíce zaslouží pomoc, jsou děti, které neměly v životě štěstí a zasáhla je těžká nemoc, či jiné zdravotní omezení. Z tohoto důvodu jsme navázali spolupráci s nadačním fondem „Pro dětský smích“, kterému odvádíme část výdělků z našich produktů a akcí. Naším cílem je vidět tyto děti se opět smát.

Koupí originálního oblečení nebo návštěvou některé z našich akcí, nezískáte jen samotný produkt a zážitek, ale také podpoříte dobrou věc a začínající talenty. V neposlední řadě potěšíte i nás, protože uvidíme, že to, co děláme, má smysl.