Značka Loyalty Promotions vznikla v roce 2015, kdy jsme se rozhodli zrealizovat náš dlouholetý sen, mít vlastní fashion brand. V průběhu budování jsme se potýkali s řadou větších, či menších překážek. Tyto „problémy“ nám vnukly nápad, že bychom chtěli pomoci ostatním talentovaným lidem dosáhnout jejich snů. Proto se vedle Loyal Clothing zrodila firma Loyalty Promotions. Společnost, která si dala za úkol, pomáhat lidem napříč obory (móda, sport, hudba, atd.).

V průběhu let jsme vydali několik módních kolekcí, které byly kompletně vyráběny v ČR z českých materiálů i komponentů. Naučili jsme se dělat s kůží i pleteninou. Koupili jsme gravírovací stroj na brandování kovových doplňků, našli výborného tiskaře a pochopili jak fungují jednotlivé látky a materiály.

Díky tomu, že jsme se rozkoukali na trhu a získali potřebné zkušenosti, mohli jsme začít předávat svoje znalosti dál a tak jsme od roku 2019 začali zprostředkovávat textilní výrobu a vyráběli převážně merchandise pro naše okolí.

Postupem času stále více našich zákazníků nechtělo jen tisknout na reklamní textil, ale mít své vlastní originální kousky tak jako naše značka. Bohužel naše externí výroba nestíhala vyrábět a zároveň jsme nad věcmi neměli úplnou kontrolu.

Proto příslo v roce 2022 rozhodnutí založit si vlastní dílnu. Sehnali jsme prostor, koupili stroje, zaměstnali tým švadlenek a dali se do díla. Výsledkem jsou služby které jsme Vám schopni nabídnout ve stejnojmené záložce u nás na webu.